Aké produkty budeme dnes rozoberať?

Aké produkty budeme dnes rozoberať?

V dnešnom článku by sme sa chceli zamerať na tri produkty, ktoré sú často v diskusiách na našej webovej stránke spomínané. Konkrétne sa budeme venovať možno nie tak známemu výrazu unox, potom príde na rad multifunkčná trúba na pečenie a na záver tukové filtre do digestora. Slovo unox je už dlhú dobu spájané s elektrickými konvektomatmi. Tieto výrobky umožňujú ľahko vykonávať širokú škálu tradičných varných procesov. Konvektomaty unox sú výkonné, zaručia totiž perfektnú rovnomernosť varenia v rôznych prostrediach a podmienkach pri akomkoľvek množstve potraviny. Taktiež ponúkajú všetko to, čo sa od konvektomatu očakáva. Aby by sme to zhrnuli do jednej vety, unox a konvektomat, to je záruka kvality a precíznosti.  Predstavme si i ďalšie dva produkty.

Multifunkčná trúba na pečenie

Ešte pred pár desiatkami rokov bola trúba na pečenie veľmi jednoduchým výrobkom, bez veľkého množstva tlačidiel, funkcií, či senzorov. Dnes sa už pojem trúba na pečenie, alebo obyčajná trúba na pečenie zmenil a pribudlo slovo multifunkčná, potom nasleduje už samotný výraz trúba na pečenie. Kým objemy sa veľmi nezmenili, zmeny nastali vo veľkosti využiteľnej plochy na pečenie, zlepšil sa tvar trúby a tým pádom sa zdokonalilo i prepečenie potraviny zo všetkých strán. Objavil sa dotykový displej, pribudli nové funkcie, napríklad je možné použiť funkciu na rýchly predohrev trúby, alebo funkciu na ohrev tanierov. Je možné konštatovať, že kým približná veľkosť ostala, tak dnešná trúba na pečenie už svojimi funkciami ďaleko predbehla svoju predchodkyňu spred 10 a viac rokov. Prejdime k tretiemu produktu v dnešnom článku.  

V akej kategórii hľadať tukové filtre do digestora a aké je ich využitie?

V kategórii digestor sa Vám podarí nájsť produkt tukové filtre do digestora. Gastro zariadenia potrebujú mať v svojich prevádzkach digestory a aj filtre na zachytávanie senzoricky nepríjemných a často i zdraviu škodlivých látok. Keďže originálne tukové filtre do digestora sú cenovo dosť nákladné a niekedy i ťažko zohnateľné, existujú i výrobcovia, ktorí sú schopní filtre vyrobiť priamo na mieru, za rozumnejšiu cenu a skrátený čas. Netreba podceňovať zdravotné riziká spojené s chemickými látkami, ktoré sa pri prípravách jedál vytvárajú. Toľko k dnešnému prehľadu produktov. Tešíme sa na Vás aj nabudúce. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *