Gastro podnik a jeho vybavenie 

Gastro podnik a jeho vybavenie 

Budete otvárať nový gastro podnik alebo zvažujete rekonštrukciu gastro podniku? Vybavenie je základom všetkého rovnako ako jasná voľba spoľahlivých a profesionálnych zamestnancov, ktorí sa budú starať o to aby sa ľudia radi vracali do podniku a referencie boli len kladné. Konkrétne o vybavenie či už sa jedná o vitríny, príbory alebo kuchynské spotrebiče. Medzi kuchynské spotrebiče patria aj umývačky nádobí gastro. Umývačka riadu uľahčí prácu vašim zamestnancom, keď sa budú oháňať či je niekde voľný tanierik. S umývačko budú predchádzať problémom ako je preplnený drez a nedostatok riadu. Myčky nádobí a umývačky na taniere patria medzi najzákladnejšie vybavenie podniku. Umyjú vám perfektne riad a ušetria energiu.

Použitie umývačiek je veľmi jednoduché a ľahké. Riad iba naskladáte, vložíte kapsulu a vyberiete program, ktorý riad perfektne umyje ale aj vyleští. Každá umývačka ponúka niekoľko programov a je len na vás aký zvolíte. V podniku by bolo najideálnejšie nastaviť čo najrýchlejší program, a ten väčšinou trvá 15 minút. Zároveň je umývačka dokonale úsporná, a má navrch před ručným umývaním.

Ak neviete kde sa poobzerať po základnom vybavení do gastro podniku, skúste to u firmy tomgast.

Firma tomgast

Firma tomgast ponúka niekoľko druhov katalógov. Poradia vám priamo s možným druhom vybavenia – od pohárov až po príbory, varešky, hrnce a pod. Katalógy si môžete vyžiadať zaslať poštou domov, alebo si ich môžete stiahnuť priamo na ich webových stránkach. Firma tomgast sa drží jasného pravidla. Najväčším úspechom je spokojný zákazník a tak by to malo byť, alebo nie? Spolupracujú so svetovými výrobcami, ktorí majú svoje renomé na medzinárodnom trhu, a to znamená, že majú neustály prehľad trendov na trhu HORECA. Predávajú iba produkty s vysokou kvalitou, ktoré sú súčasťou predpokladov našej spoločnosti, a preto si starostlivo vyberajú dodávateľov, ktorí sú najväčšími európskymi a svetovými výrobcami.

 

Ich kvalita za to stojí a určite sa vám investícia vráti. Ľudia si potrpia aj na celkový dizajn podniku.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *