Profesionálne spotrebiče značky UNOX

Profesionálne spotrebiče značky UNOX

Zvažujete kúpu profesionálneho vybavenia strojov do vášho podniku, konkrétne do kuchyne? V tomto článku vám priblížime podrobnejšie konkrétne tri výrobky značky UNOX. Ak budete chcieť poradiť od špecialistu v dnešnej dobe je v každom e-shope alebo kamennom obchode špecialista, ktorý vám všetko vysvetlí a odporučí podľa vašich požiadaviek.

 Unox konvektomat je zariadenie od popredného talianskeho výrobcu gastro zariadení a patrí k najpredávanejším konvektomatom na trhu v Českej republike. Ponúka výborný pomer kvality, funčnosti a ceny pri bezchybnej prevádzke. Unox konvektomat je zariadenie so systémom vyvíjania pary nástrekom, odvetrania prebytočnej vlhkosti, automatickým schladením komory s otvorenými dvierkami a ventilátormi s reverzným chodom. Konvektomat UNOX je na trhu v dvoch modelových radách a to one a plus.

Unox ChefTop

Patrí medzi najinteligentnejšie konvektomaty pre profesionálnu gastronómiu. Uľahčí vašim zamestnancom prácu a zároveň ich profesionálne pripraví. Od kombinovanej pece UNOX ChefTop môžete očakávať grilovanie, opekanie dozlatista, údenie, varenie, varenie v pare a mnohé ďalšie. Ponúka automatické cykly varenia a inteligentné funkcie pre vždy dokonalé výsledky.

Unox bakerlux

Patrí medzi najkvalitnejšie teplovzdušnej rúry, svojím dizajnom a celkovým vzhľadom  vás uchváti. Sú veľmi skladné svojou veľkosťou a ich funkčnosť vás doslova dojme. Do tejto kategórie patria predovšetkým elektrické pekárske rúry – nájdete ich v mnohých pekárňach. Samozrejme ak nemáte od rána do večera zákazky a stíhate všetko s obyčajnou rúrou inej značky, potom nemusíte zvažovať kúpu profesionálnej.

 Každá pekáreň si má zakladať na nadýchanom a chrumkavom pečive. V dnešnej dobe nájdete pekáreň na každom rohu, ale len pár z nich ponúka naozaj kvalitnú prácu. Ľudia si referencie vymieňajú či už na sociálnych sieťach, web stránkach alebo osobne. Radi si tiež priplatia za niečo čo ešte nejedli alebo im to doslova chutí. Základom však nie je mať len profesionálnu rúru, vybavenie a podobne. Je to i o tajných receptoch, dobrých pracovníkoch a láske k práci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *