Ručné umývanie alebo umývačka v gastro podnikaní?

Ručné umývanie alebo umývačka v gastro podnikaní?

Zvažujete či si zaobstarať do podniku umývačku alebo to nechať zatiaľ na ručnom umývání riadu? V dnešnej dobe a do budúcnosti je jasné že nárast zákazníkov v podnikoch je vyšší a bude ďalej rásť. Ľudia si nechcú variť. Ak máte podnik večne plný a nestíhate s riadom potom neváhajte ani minútu a kúpte si pomocníka – tým je predovšetkým umývačka riadu. Vo veľkých podnikoch dokonca majú dve umývačky a viac.

 Umývačka riadu a umývačka pohárov je určite veľkou pomocou pre vašich zamestnancov vo vašom podniku, ktorí sú každý deň v zhone a nestíhajú. Je to síce väčšia investícia, ale určite sa to oplatí do budúcnosti. Riad je perfektne umytý a čistý, a podľa zásad hygieny je to o dosť komfortnejšie. Umývačka riadu umyje, opláchne a na záver vysuší.

 Podľa čoho zvoliť umývačku do gastro podnikania?

Keď sa rozhliadnete po kuchyni podniku, ľahko aká umývačka sa priestorovo do vašej kuchyne hodí. Profesionálne umývačky riadu do gastro prevádzok, kuchýň a reštaurácií, školských zariadení alebo kaviarní, cukrární na umývanie stolového riadu, príborov a skla postačia s košom 50×50 cm. Umývačky riadu sú vybavené vždy dávkovačom oplachového prostriedku, naviac aj dávkovačom umývacieho prostriedku. Umývačky riadu môžu vypúšťať vodu samospádom (bez odpadového čerpadla) alebo byť vybavené odpadovým čerpadlom, poprípade umývačku možno postaviť na podstavec, ktorý sa dá voľne kúpiť u každého výrobcu. Podľa požadovaného výkonu umývačky volíme jej pripojenie na 230V alebo 400V. Profi gastro umývačky riadu možno dovybaviť rôznymi druhmi košov pre optimálny a efektívny výsledok umývania.

 Ak máte menší podnik ako cukráreň, kaviareň, čajovňu potom zvoľte iné rozmery umývačiek riadu. Nemusia byť vstavané, alebo s horným plnením. Na internetových stránkach nájdete širokú škálu sortimentu. Treba si prečítať parametre, referencie nech viete čo kupujete. Predsa len referencie sú v dnešnom svete všetko. Na internete tiež nájdete mnoho poradcov v oblasti umývačiek a gastro podnikania, umývačka musí efektívne a čo najrýchlejšie umyť profesionálny riad. Vyberajte aj podľa najlepšie hodnotenej značky, ktorá ponúka dlhú životnosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *