Umývačky riadu

Umývačky riadu

Vlastníte podnik – cukráreň, kaviareň alebo reštauráciu? Ešte stále nemáte vo vybavení umývačky skla alebo umývačky riadu? Zdá sa vám, že personál nestíha v oblasti ručného umývania riadu? Samozrejme, že kúpou umývačky riadu ušetríte čas vašim zamestnancom, ale zároveň tak predídete problémom, ktoré môžu nastať – nedostatok riadu pre zákazníkov, nedostatok lyžičiek a pod. Kúpa umývačky je jednou zo základných vecí do vybavenia takmer každého podniku. Záleží na tom ako často sa riad umýva. Ak máte neustále plný podnik, tanieriky a hrnčeky sa nezastavia ani na minútu, kúpa umývačky riadu je vtedy jasnou voľbou.

Profesionálne umývačky riadu Meiko

Kvalitná značka Meiko vyvíja strategické riešenia a podporuje procesy pre všetky oblasti, kde je nevyhnutné profesionálne umývanie, čistenie a dezinfekcia. Viac ako 2 000 zamestnancov v 30 krajinách robia z firmy MEIKO globálny, technický a servisný podnik, ktorý smerodajne spoluurčuje trh. Patrí medzi najprofesionálnejšie techniky na umývanie, čistenie a dezinfekciu prístrojov, nechýba tiež technika pre likvidáciu zvyškov jedál. Riešenia od značky firmy Meiko sú spoľahlivé a precízne. Idea a technológie od MEIKO sa po celom svete starajú o zvýšenie čistoty a hygieny. Stroje sa používajú po celej zemeguli. Napríklad v lietadlách, na palube lodí, v hoteloch, nemocniciach a v hasičských zboroch.

Kúpu každého vybavenia pre gastro podnik alebo jedáleň je potrebné zvážiť a premyslieť si všetky pre a proti. Ak si s nákupom neviete sami rady, odporúčame obrátiť sa na špecialistu, ktorý umývačkám rozumie a pomôže vám s výberom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *